(85) 661 32 29
  (85) 661 32 27

Aktualności

Oferta edukacyjna szkoły – klasy ratownictwa medycznego

W dniu 26 czerwca 2020 roku rozpoczął się kolejny etap rekrutacji do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych. Absolwenci szkół podstawowych składają wnioski o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej oraz świadectwa ukończenia szkoły. Proces sk..

Wakacje 2020

W dniu 26 czerwca 2020 roku zakończyły się zajęcia dydaktyczne w roku szkolnym 2019/2020. Świadectwa promocyjne odebrali uczniowie klas pierwszych i drugich XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku rozpoczynając w ..

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku informuje, że zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się wyłącznie w formie spotkań wychowawców z uczniami poszczególnych klas. Celem spotkań będzie prz..

Współzawodnictwo sportowe

W dniu 9 czerwca 2020 r. Zarząd Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego podjął decyzje dotyczące rozstrzygnięcia współzawodnictwa sportowego szkół za mijający rok szkolny. Postanowiono: 1. Zakończyć Współzawodnictwo Sportowe..

Informacja w sprawie zwrotu książek do biblioteki szkolnej

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego informuje, że zwrotu książek wypożyczonych w roku szkolnym 2019/2020 w bibliotece szkolnej uczniowie klas pierwszych oraz drugich będą mogli dokonać po zakończeniu wakacji letni..

Musztra paradna w XIV Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku

Swoistą oprawą artystyczną uroczystości organizowanych w XIV Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku są  pokazy musztry paradnej. Pokazy są przygotowywane przez drużynę reprezentacyjną, która w roku szkolnym 2019/2020 składała się wyłąc..

Oferta edukacyjna szkoły – klasy służby granicznej

W związku z rozpoczętą rekrutacją do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych zachęcamy kandydatów do zapoznania się z ofertą edukacyjną XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku, w tym między innymi z propozyc..

Harmonogram spotkań wychowawców z uczniami klas trzecich

W dniu 25 czerwca 2020 roku odbędą się spotkania wychowawców z uczniami klas trzecich. Spotkania odbywać się będą zgodnie z ustalonym harmonogramem w grupach 12 osobowych oraz z zachowaniem obowiązujących w szkole zasad bezpieczeństwa sanitarne..

Z cyklu oferta edukacyjna szkoły: klasy ratownictwa medycznego

W związku z trwającym procesem rekrutacji do szkół ponadpodstawowych XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białystoku zachęca kandydatów do zainteresowania się swoją bogatą ofertą edukacyjną. Obok prowadzonych od ponad d..

Facebook