(85) 661 32 29
  (85) 661 32 27

Aktualności

Nowy plan zajęć lekcyjnych

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku informuje, że od poniedziałku 6 lutego 2023 roku będzie obowiązywał nowy plan zajęć lekcyjnych. Zmieniony plan zostanie zamieszczony na stronie internetowej szkoł..

Zebrania z rodzicami uczniów

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku informuje, że w czwartek 9 lutego 2023 roku o godzinie 16.45 odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas pierwszych i drugich. Zebrania z rodzicami uczniów klas tr..

Orszak Trzech Króli 2023

W dniu 6 stycznia 2023 roku, po przerwie powodowanej pandemią, ulicami Białegostoku przeszedł Orszak Trzech Króli. Wydarzenie zostało zorganizowane pod Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku oraz Księdza Arcybiskupa Metropolity Białostockiego. ..

Zawieszenie zajęć lekcyjnych

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku informuje, że ze względu na warunki pogodowe utrudniające dotarcie do szkoły i powrót zajęcia lekcyjne w dniu 20 grudnia 2022 roku są zawieszone. Dyrektor Szkoły ..

Rozgrywki I ligi futsalu chłopców

Czwarte zwycięstwo odniosła występująca w I lidze wojewódzkiej futsalu chłopców drużyna XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku. Wygrana jest tym cenniejsza, że zdobyta w dniu 16 grudnia br. w meczach wyjazdowy..

Spotkanie z załogą Centrum Powiadamiania Ratunkowego

Dnia 1 grudnia 2022 roku w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku gościli operatorzy numeru alarmowego 112 oraz dyspozytor medyczny z Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Białymstoku. Podczas spotkania z uczniami klas ..

Po ślubowaniu!

Po zakończonej w godzinach popołudniowych 25 listopada 2022 roku uroczystości ślubowania uczniowie klas pierwszych XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku stali się pełnoprawnymi uczniami szkoły. Dyrektor Szkoły..

Bo piękno na to jest, by zachwycało…

Uroczystości ślubowania uczniów klas pierwszych, jaka w dniu 25 listopada 2022 roku miała miejsce w XIV Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku, towarzyszyły pokazy artystyczne. Z dedykacją uczestnikom podniosłej uroczystości ślubowania z pię..

Facebook