(85) 661 32 29
  (85) 661 32 27

Osiągnięcia sportowe

Finał Licealiady w piłce nożnej dziewcząt

W dniu 28 kwietnia 2022 r. w hali sportowej XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku rozegrano finałowe zawody Licealiady województwa podlaskiego w piłce nożnej dziewcząt. Reprezentacja XIV Liceum Ogólnokształcąc..

Awans do I ligi futsalu chłopców

Najbardziej popularnymi, a co za tym idzie najliczniej obsadzonymi  zawodami organizowanymi przez Podlaski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy są rozgrywki futsalu chłopców. Reprezentacja XIV Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku,  startując..

Gramy w finałach

Drużyna piłkarek nożnych XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku, po zaciętych meczach półfinałowych rozgrywanych w hali sportowej ZSM w Łapach, awansowała do ścisłego finału Licealiady województwa podlaski..

Liga siatkówki dziewcząt

Drużyna XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku bierze udział w rozgrywkach Ligi siatkówki dziewcząt szkół ponadpodstawowych województwa podlaskiego. Organizatorem rozgrywek jest Podlaski Wojewódzki Szkolny Zwi..

Licealiada w drużynowych biegach przełajowych

Dnia 7 października 2021 r. na trasach biegowych w Lesie Pietrasze odbyła się Licealiada województwa podlaskiego w drużynowych biegach przełajowych. Reprezentacja XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku zajęła ..

Inauguracja ligi piłki ręcznej dziewcząt

Turniejem przeprowadzonym w Łapach drużyna piłki ręcznej dziewcząt XIV Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku zainaugurowała swój udział w Lidze piłki ręcznej dziewcząt szkół ponadpodstawowych województwa podlaskiego w sezonie 2021/2022..

Mistrzostwa XIV LO w futsalu chłopców

We wrześniu 2021 r. odbyły się Mistrzostwa XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku w futsalu chłopców. Każda klasa mogła wystartować w turnieju wystawiając swoją reprezentację. Mecze rozgrywano według przepi..

Liga piłki ręcznej chłopców

Drużyna XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku bierze udział w rozgrywkach Ligi piłki ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego. Jest to czwarta dyscyplina sportu w której rywalizację..

II Liga futsalu chłopców

Prowadzona przez pana Jarosława Łupińskiego drużyna chłopców XIV Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku bierze udział w roku szkolnym 2019/2020 w rozgrywkach II Ligi futsalu. Po przeprowadzonych dwóch seriach rozgrywek uczniowie XIV Liceum Og..

Facebook