(85) 661 32 29
  (85) 661 32 27

Osiągnięcia sportowe

Liga piłki ręcznej chłopców

Drużyna XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku bierze udział w rozgrywkach Ligi piłki ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego. Jest to czwarta dyscyplina sportu w której rywalizację..

II Liga futsalu chłopców

Prowadzona przez pana Jarosława Łupińskiego drużyna chłopców XIV Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku bierze udział w roku szkolnym 2019/2020 w rozgrywkach II Ligi futsalu. Po przeprowadzonych dwóch seriach rozgrywek uczniowie XIV Liceum Og..

II Liga siatkówki dziewcząt

Prowadzona przez pana Jarosława Łupińskiego drużyna piłki siatkowej dziewcząt XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku bierze udział w rozgrywkach II Ligi piłki siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych woj..

Bez porażki

Drużyna piłki ręcznej dziewcząt XIV Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku po przeprowadzonych dwóch turach rozgrywek pozostaje bez porażki z łącznym wynikiem zdobytych 9 punktów. Dziewczęta prowadzone przez pana Jerzego Ostaszewskiego poko..

Sukces drużyny piłki ręcznej dziewcząt

Prowadzona przez pana Jerzego Ostaszewskiego drużyna dziewcząt uzyskała prawo gry w lidze piłki ręcznej dziewcząt województwa podlaskiego w sezonie 2019/2020. Uczennice XIV Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku zajęły w eliminacjach pierwsz..

Facebook