(85) 661 32 29
  (85) 661 32 27

Aktualności

Zasady rekrutacji do klas pierwszych

Zostały przygotowane zasady na jakich odbywać się będzie rekrutacja do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Miasto Białystok. Opracowane zasady będą obowiązywały także przy rekrutacji do klas pierwszych XIV Liceum Ogólno..

Harmonogram konsultacji dla uczniów klas pierwszych i drugich

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku informuje, że od dnia 1 czerwca 2020 roku do dnia 5 czerwca 2020 roku zapewnia się uczniom klas pierwszych i drugich możliwość konsultacji z nauczycielami prowadząc..

Biblioteka szkolna w czasie konsultacji

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku informuje o wznowieniu od dnia 25 maja 2020 roku pracy biblioteki szkolnej. Dyżur nauczycieli bibliotekarzy będzie prowadzony codziennie w godzinach 9.00 – 13.00...

Harmonogram konsultacji dla maturzystów

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku informuje o ustalonym harmonogramie konsultacji dla maturzystów, które prowadzone będą w terminie 25 maja – 5 czerwca 2020 roku. Harmonogram konsultacji w zał..

Harmonogram rekrutacji do klas pierwszych 2020/2021

Ministerstwo Edukacji Narodowej podało nowe terminy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem rekrutacji zamieszczonym na stronie MEN:

Oferta edukacyjna 2020/2021

Zgodnie z ogłoszonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej nowym harmonogramem rekrutacji do szkół ponadpodstawowych dnia 15 czerwca 2020 roku rozpocznie się proces składania wniosków oraz ich uzupełniania o świadectwo ukończenia szkoły. Śladem..

Ogłoszenie o naborze do klas pierwszych

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku informuje, że na rok szkolny 2020/2021 będzie prowadzony nabór do następujących oddziałów klas pierwszych: służby granicznej, służby w Policji, bezpieczeństwa..

Dodatkowe dni wolne – zmiana terminów

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku informuje, że w związku ze zmianą terminu egzaminu maturalnego następuje zmiana terminu dodatkowych dni wolnych. Dodatkowymi dniami wolnymi ustalonymi na czas organiz..

Facebook