(85) 661 32 29
  (85) 661 32 27

Aktualności

Odbiór świadectw ukończenia szkoły

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku informuje, że w związku ograniczeniem funkcjonowania szkół nie będzie mogła się odbyć tradycyjna uroczystość zakończenia nauki oraz wręczenia świadectw uczni..

Kwiaty nadziei

Mimo nieprzyjaznej chłodnej aury przed budynkiem XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku kwitną żonkile. Pochylone w stronę prowadzącej do szkoły drogi wydają się z tęsknotą wyczekiwać powrotu jej stałych mi..

Wesołych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego

Szanowni Państwo, Proszę o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń z okazji zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Życzenia pragnę przekazać Nauczycielom, Pracownikom, Rodzicom Uczniów oraz Uczniom XIV Liceum Ogólnokształcącego ..

Wiosenna przerwa świąteczna

Ministerstwo Edukacji Narodowej przypomina, że zgodnie z kalendarzem roku szkolnego od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek, 9 kwietnia, w piątek, 10 kwietnia br. szkoły nie będą prowadzić zajęć..

Wsparcie psychologiczne w czasie epidemii

Wsparcie psychologiczne w czasie epidemii Poczucie lęku, niepewności to naturalna reakcja na to, co w ostatnich tygodniach dzieje się wokół nas. Mamy prawo czuć się przytłoczeni, zagubieni i zwyczajnie przerażeni nową sytuacją, z którą przysz..

Komunikat Dyrektora Szkoły w sprawie nauki na odległość

Drodzy Uczniowie! Szanowni Państwo Rodzice Uczniów! W terminie od 25 marca 2020 roku do 10 kwietnia 2020 roku w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-1..

Terminy rekrutacji do klas pierwszych

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku podaje do wiadomości informacje o terminach postępowania rekrutacyjnego do klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021.

Ogłoszenie o naborze do klas pierwszych

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku informuje, że na rok szkolny 2020/2021 będzie prowadzony nabór do następujących oddziałów klas pierwszych: służby granicznej, służby w Policji, bezpieczeństwa..

Nauka zdalna

W związku z trwającym zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach nauczyciele XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku będą realizowali nauczanie w formie zdalnej. Komunikacja z uczniami odbywać się ..

Zawieszenie zajęć dydaktycznych

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku informuje, że decyzją Ministra Edukacji Narodowej, mającą na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa, zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w przedszkolach,..

Facebook