(85) 661 32 29
  (85) 661 32 27

Aktualności

Uczciwość i szlachetność uczniów!

        W dniu 19 lutego 2018 roku, w ramach II Forum Klas Mundurowych województwa podlaskiego Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Pan Jarosław Zieliński uhonorował uczniów XIV LO Kamilę Sawoniuk (II d) i Arwid..

II Forum Klas Mundurowych

  W dniu 19 lutego 2018 roku w Łomży odbyło się „II Forum Klas Mundurowych województwa podlaskiego 2018” poświęcone służbie w Policji, pierwszej pomocy przedmedycznej i demoralizacji młodzieży. Patronatem Forum objął Sekretarz Stanu ..

„Karnawałowa potańcówka”

  Dnia 9 lutego Samorząd Uczniowski  naszego Liceum zorganizował  „Karnawałową potańcówkę”. Podczas dwóch długich przerw młodzież miała okazję zatańczyć w rytmie największych muzycznych  przebojów. Niewątpliwą atrakcją był..

Służba wojskowa w Siłach Zbrojnych RP

  W dniu 8 lutego 2018 roku, na zaproszenie szkoły, przybył Pan mjr Mariusz Zawadzki, Szef Wydziału Rekrutacji Wojskowej Komendy Uzupełnień w Białymstoku, który zapoznał uczniów klas maturalnych XIV Liceum Ogólnokształcącego z tematyką w..

Dzień Bezpiecznego Internetu

Materiały edukacyjne-do pobrania      Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r. Początkowo wydarzenie to świętowały jedynie państwa europejskie, ale już od lat DBI przekracza granice Europy..

Studniówka 2018

W dniu 22 stycznia 2018 roku w Dworze Czarneckiego odbył się Bal Studniówkowy XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku. W tym uroczystym spotkaniu wzięli udział nauczyciele, wychowawcy klas, rodzice oraz przede wsz..

Nielegalna migracja w Polsce

     18 stycznia 2018 roku, na zaproszenie szkoły, przybył Pan ppłk SG Jacek Dederko, Naczelnik Wydziału – Kierownik Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej w Białymstoku, który zapoznał uczniów klasy..

Orszak Trzech Króli

   Ponad siedemdziesięciu uczniów XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku weszło w skład straży Orszaku Trzech Króli, który w dniu 6 stycznia 2018 roku przeszedł ulicami Białegostoku. Uczniowie przebrani w tr..

Facebook