(85) 661 32 29
  (85) 661 32 27

Aktualności

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Społeczność XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku świętowała w dniu 10 października 2019 r. Dzień Edukacji Narodowej. Podczas zorganizowanego z tej okazji apelu dyrektor szkoły pan Leszek Kochanowski złoży..

V Centralny Zlot Klas Mundurowych w Żaganiu

W dniach 22-28 września 2019 roku w Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Żaganiu odbył się V Centralny Zlot Klas Mundurowych. W wydarzeniu uczestniczyło 16 klas mundurowych reprezentujących poszczególne województwa. Województwo Podla..

Dodatkowy dzień wolny

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku informuje, że piątek 11 października 2019 roku jest pierwszym dodatkowym dniem wolnym od zajęć  dydaktyczno-wychowawczych ustalonym w roku szkolnym 2019/2020. Dniem..

Wizyta w Stacji Terenowej Wydziału Biologii UwB

W dniu 8 października 2019 roku klasa 1ePG ratownictwa medycznego wzięła udział w wyjeździe, którego celem był Biebrzański Park Narodowy ze szczególnym uwzględnieniem Stacji Terenowej Wydziału Biologii Uniwersytetu w Białymstoku. Pobyt na tere..

O bezpieczeństwie w sieci na Politechnice

7 października 2019 r. klasy 1d SP oraz 1e PG wraz z wychowawczyniami wzięły udział w konferencji inaugurującej program profilaktyczny „Cyberświadomi, cyberbezpieczni” przygotowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Białymstoku we wspó..

18-stka EDJ

26 września 2019 r. minęło 18 lat od kiedy dzień ten ustanowiony został wspólnie przez Komisję Europejską i Radę Europy jako Europejski Dzień Języków. Obchody, odbywające się co roku w różnych krajach europejskich, mają na celu zwrócenie..

Wyjazd integracyjny klas pierwszych do Mamuciej Doliny

Pięknego, słonecznego poranka 27 września uczniowie klas pierwszych SP naszego liceum wyruszyli do Mamuciej Doliny koło Jedwabnego. Tam mogli się przekonać, jak w czasach prehistorycznych wyglądało życie codzienne na naszych ziemiach. Mieli okazj..

Zebrania z rodzicami uczniów

Zebrania z rodzicami uczniów  XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku odbędą się dniach 17 oraz 18 września 2019 roku (wtorek – środa) o godzinie 17.00. W dniu 17 września odbędą się zabrania z rodzicam..

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku informuje, że inauguracja roku szkolnego 2019/2020 będzie miała miejsce dnia 2 września 2019 roku i przebiegać będzie według następującego harmonogramu: godz. 9...

Pamiętajcie o ogrodach …

Tegoroczne wakacje w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku przebiegają pod znakiem kwitnących ogrodów. Wielobarwne kwiaty oraz krzewy witają każdego dnia pracowników szkoły a także kandydatów,  którzy biorą..