(85) 661 32 29
  (85) 661 32 27

Aktualności

Zmiany w planie zajęć lekcyjnych

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku informuje o wprowadzonych zmianach w planie zajęć lekcyjnych. Nowy plan zajęć będzie obowiązywał od dnia 10 grudnia 2018 r. do zakończenia pierwszego półrocza ..

Z darem serca

W dniu 3 grudnia 2018 roku przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego Publicznego Gimnazjum Nr 14 im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku przekazały, zebrane wśród uczniów Gimnazjum, książki, przybory szkolne, gry planszowe oraz maskotki mies..

Klauzula informacyjna w sprawie ochrony danych osobowych

Klauzula informacyjna dla uczniów i ich rodziców Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu taki..

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Kętrzynie

Na zaproszenie Komendanta Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie oraz Komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku wziął udzi..

Uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych

W dniu 16 listopada 2018 roku uczniowie klas pierwszych służby granicznej, służby w Policji oraz bezpieczeństwa narodowego złożyli ślubowanie. Uroczystość, która odbywała się w atmosferze Narodowego Święta Niepodległości oraz 100 rocznicy..

Stypendia motywacyjne za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku wręczył w dniu 16 listopada 2018 r. stypendia motywacyjne za wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe uczniom dotychczasowego Publicznego Gimnazjum Nr 14 z Oddzia..

III Bieg Niepodległości

W piątek 9 listopada 2018 roku, w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, uczniowie XIV Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku wzięli udział w III Biegu Niepodległości. Wydarzenie, które miało miejsce w Łapach, zorganizowali polic..