(85) 661 32 29
  (85) 661 32 27

Aktualności

Grypa czy przeziębienie?

W związku ze wzrostem zachorowań na grypę i choroby grypopodobne Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Białymstoku zwrócił się z prośbą o pomoc w działaniach informacyjno-edukacyjnych skierowanych do dzieci, młodzieży, ich rodziców oraz ..

Spektakl patriotyczno-historyczny pt. „Służba”

W piątek 8 lutego 2019 roku w 100. rocznicę powołania Policji Państwowej uczniowie klasy I c XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku mieli przyjemność obejrzeć spektakl patriotyczno-historyczny pt. „Służb..

Katalog Online w bibliotece szkolnej

W bibliotece szkolnej trwają prace zmierzające do wprowadzenia nowoczesnej aplikacji o nazwie MOL NET +. Aplikacja pozwoli na przyspieszenie i zautomatyzowanie wielu czynności wykonywanych w bibliotece, takich jak raportowanie, śledzenie zaległości ..

Plan pracy szkoły

W dniu 4 lutego 2019 roku rozpoczną się zajęcia drugiego półrocza roku szkolnego 2018/2019. W załączeniu ramowy plan pracy XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku w okresie 4 lutego 2019 r. – 21 czerwca 201..

Zebrania z rodzicami uczniów

Zebrania z rodzicami uczniów klas trzecich dotychczasowego Publicznego Gimnazjum Nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku oraz z rodzicami uczniów XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Biały..

Aktualny plan zajęć lekcyjnych

W związku z rozpoczynającymi się dnia 4 lutego 2019 roku zajęciami lekcyjnymi drugiego półrocza roku szkolnego 2018/2019 na stronie internetowej szkoły oraz w dzienniku elektronicznym został zamieszczony nowy plan zajęć lekcyjnych.

Ferie zimowe

Ferie zimowe w województwie podlaskim trwają w dniach 29 stycznia – 3 lutego 2019 r. Nauczycielom oraz Uczniom, życzę miłego i bezpiecznego wypoczynku. Dyrektor Leszek Kochanowski

Studniówka 2019

W dniu 12 stycznia 2019 roku w Dworze Czarneckiego odbył się Bal Studniówkowy uczniów klas trzecich XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku. W tym uroczystym spotkaniu wzięli udział nauczyciele, wychowawcy klas, ..

Orszak Trzech Króli 2019

W dniu 6 stycznia 2019 roku ulicami Białegostoku przeszedł już po raz siódmy Orszak Trzech Króli. Wraz z wielotysięcznym wielobarwnym i rozśpiewanym zgromadzeniem podążał Ksiądz Arcybiskup Tadeusz Wojda oraz Pan Tadeusz Truskolaski Prezydent Mi..