(85) 661 32 29
  (85) 661 32 27

Aktualności

Harmonogram konsultacji dla uczniów klas pierwszych i drugich

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku informuje o ustalonym harmonogramie konsultacji dla uczniów klas pierwszych i drugich, które prowadzone będą w terminie 1 – 5 czerwca 2020 roku. Po zakończonym..

Biblioteka szkolna w czasie konsultacji

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku informuje o wznowieniu od dnia 25 maja 2020 roku pracy biblioteki szkolnej. Dyżur nauczycieli bibliotekarzy będzie prowadzony codziennie w godzinach 9.00 – 13.00...

Harmonogram konsultacji dla maturzystów

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku informuje o ustalonym harmonogramie konsultacji dla maturzystów, które prowadzone będą w terminie 25 maja – 5 czerwca 2020 roku. Harmonogram konsultacji w zał..

Harmonogram rekrutacji do klas pierwszych 2020/2021

Ministerstwo Edukacji Narodowej podało nowe terminy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem rekrutacji zamieszczonym na stronie MEN:

Oferta edukacyjna 2020/2021

Zgodnie z ogłoszonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej nowym harmonogramem rekrutacji do szkół ponadpodstawowych dnia 15 czerwca 2020 roku rozpocznie się proces składania wniosków oraz ich uzupełniania o świadectwo ukończenia szkoły. Śladem..

Ogłoszenie o naborze do klas pierwszych

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku informuje, że na rok szkolny 2020/2021 będzie prowadzony nabór do następujących oddziałów klas pierwszych: służby granicznej, służby w Policji, bezpieczeństwa..

Dodatkowe dni wolne – zmiana terminów

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku informuje, że w związku ze zmianą terminu egzaminu maturalnego następuje zmiana terminu dodatkowych dni wolnych. Dodatkowymi dniami wolnymi ustalonymi na czas organiz..

Odbiór świadectw ukończenia szkoły

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku informuje, że w związku ograniczeniem funkcjonowania szkół nie będzie mogła się odbyć tradycyjna uroczystość zakończenia nauki oraz wręczenia świadectw uczni..

Kwiaty nadziei

Mimo nieprzyjaznej chłodnej aury przed budynkiem XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku kwitną żonkile. Pochylone w stronę prowadzącej do szkoły drogi wydają się z tęsknotą wyczekiwać powrotu jej stałych mi..

Facebook