(85) 661 32 29
  (85) 661 32 27

Aktualności

Wampirada 2020

Aż czterdziestu pełnoletnich uczniów XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku wzięło udział w zorganizowanej w szkole akcji honorowego oddawania krwi. Akcja pozwoliła na pozyskanie blisko dziewiętnastu litrów kr..

Warsztaty na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku

Uczniowie klas pierwszych ratownictwa medycznego XIV Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku wzięli udział w warsztatach z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Warsztaty zostały zorganizowane przez studentów kierunku ratownictwo medyczne Wydzi..

Studniówka Miejska 2020

W dniu 16 stycznia 2020 roku miała miejsce inauguracja okresu balów studniówkowych, które odbywają się obecnie w szkołach ponadpodstawowych Miasta Białegostoku. Wydarzenie odbyło się na Rynku Kościuszki w Białymstoku. Do tradycyjnego Poloneza ..

Zebrania z rodzicami uczniów

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku informuje, że śródroczne zebrania z rodzicami uczniów odbędą się dnia 15 stycznia 2020 roku (środa) o godzinie 16.30. Zebrania rozpoczną się spotkaniami z wycho..

Orszak Trzech Króli 2020

W dniu 6 stycznia 2020 roku ulicami Białegostoku przeszedł tradycyjny Orszak Trzech Króli. Wraz z Trzema Królami do betlejemskiej stajenki podążali Ksiądz Arcybiskup Tadeusz Wojda Metropolita Białostocki, Pan Rafał Rudnicki oraz Pan Przemysław T..

Wizyta w Centrum Symulacji Medycznej UMB

W dniu 19 grudnia 2019 roku uczniowie klas pierwszych ratownictwa medycznego XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku odwiedzili Centrum Symulacji Medycznych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Centrum Symulacji Medy..

Spotkanie opłatkowe 2019

W dniu 19 grudnia 2019 roku w XIV Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku miało miejsce doroczne spotkanie przedświąteczne nauczycieli i pracowników szkoły. W spotkaniu wzięli również udział nauczyciele oraz pracownicy emerytowani oraz zaprosz..

Dodatkowe dni wolne

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku informuje, że dni 2 oraz 3 stycznia 2020 roku a także 7 i 8 stycznia 2020 roku są dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych ustalonymi w roku szkolnym 2019/2..