(85) 661 32 29
  (85) 661 32 27

Pożegnanie Pana Dyrektora Włodzimierza Dąbrowskiego

W dniu 16 marca 2018 r. Społeczność XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku wzięła udział w uroczystościach pogrzebowych ŚP. Pana Włodzimierza Dąbrowskiego – emerytowanego dyrektora Szkoły. ŚP. Pan Dyrektor Włodzimierz Dąbrowski w latach 1982-2007 kierował szkołami, które prowadziły działalność przy ul. Upalnej 26 w Białymstoku na Osiedlu „Słoneczny Stok”: Szkołą Podstawową Nr 36 w Białymstoku, XIV Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku oraz Publicznym Gimnazjum Nr 14 w Białymstoku. W pamięci nauczycieli, pracowników, uczniów oraz rodziców ŚP. Pan Dyrektor Włodzimierz Dąbrowski utrwalił się jako oddany swojej pracy dobry gospodarz szkoły oraz szlachetny i pełen życzliwości człowiek. Po zakończeniu pracy zawodowej pozostał obecny w środowisku szkolnym biorąc udział w szkolnych uroczystościach, dzieląc się chętnie wspomnieniami z wydarzeń, których był inicjatorem i świadkiem na przestrzeni 25 lat kierowania szkołą.

Po raz kolejny potwierdziły się słowa Poety, który zachęca, aby śpieszyć się kochać ludzi bo … najważniejsze tak prędkie, że nagle się staje.

Szanowny Panie Dyrektorze! Za Twoją pracę, okazywaną życzliwość i troskę dziękujemy! Pozostaniesz w naszej pamięci i modlitwie.

 

 

Blog Attachment
Facebook