(85) 661 32 29
  (85) 661 32 27

Aktualności

Harmonogram spotkań wychowawców z uczniami klas trzecich

W dniu 25 czerwca 2020 roku odbędą się spotkania wychowawców z uczniami klas trzecich. Spotkania odbywać się będą zgodnie z ustalonym harmonogramem w grupach 12 osobowych oraz z zachowaniem obowiązujących w szkole zasad bezpieczeństwa sanitarne..

Z cyklu oferta edukacyjna szkoły: klasy ratownictwa medycznego

W związku z trwającym procesem rekrutacji do szkół ponadpodstawowych XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białystoku zachęca kandydatów do zainteresowania się swoją bogatą ofertą edukacyjną. Obok prowadzonych od ponad d..

VI Centralny Zlot Klas Mundurowych odwołany

Z posiadanych przez szkołę informacji wynika, że ze względu na przedłużający się stan zagrożenia epidemicznego został odwołany VI Centralny Zlot Klas Mundurowych, który miał odbyć się we wrześniu 2020 roku w Nowym Dębnie. Centralne Zloty ..

Harmonogram konsultacji dla uczniów klas pierwszych i drugich

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku informuje, że od dnia 15 czerwca 2020 roku do dnia 19 czerwca 2020 roku zapewnia się uczniom klas pierwszych i drugich możliwość konsultacji z nauczycielami prowadz..

Terminy rekrutacji do klas pierwszych

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego Białymstoku przypomina, że zgodnie zapisami ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 10 kwietnia 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w..

Dodatkowe dni wolne

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku informuje, że w związku ze zmianą terminu egzaminu maturalnego następuje zmiana terminu dodatkowych dni wolnych ustalonych w roku szkolnym 2019/2020. Dodatkowymi dnia..

Facebook